Lineární stlačování

Společnost Komunální technika, s.r.o. je výhradním zástupcem výrobců nástaveb Semat a M-U-T. Dle požadavků zákazníka jsme připraveni dodat samostatné nástavby na podvozek zákazníka nebo kompletní vozidlo včetně podvozku.

SEMAT Linearpress

Francouzská společnost SEMAT je jednou z největší společností vyrábějících nástavby pro sběr komunálního a separovaného odpadu. Díky zkušenostem, které získala během více než 60ti let své existence, se stala celosvětově respektovanou a uznávanou společností. Svou velkou oblíbenost si získaly zvláště díky jedinečnému lisovacímu mechanismu, kvalitě provedení a vysoké výkonnosti při sběru odpadů.

 

 

MUT Variopress

Nástavba vybavena vysoce účinným lisovacím mechanismem. Patentované zadní víko nástavby s lisovacím mechanismem zabraňuje vnikání nečistot do vodících drah posuvné desky. Teleskopický válec výtlačné stěny se zdvojeným účinkem umožňuje regulaci protitlaku dle právě sváženého odpadu, případně se dá protitlak úplně vypnout. Vysoká flexibilita nasazení pro všechny druhy odpadových a recyklovatelných látek.

Integrované koncové spínače jsou jednak kryté proti poškození, a jednak umožňují plynulý přechod mezi jednotlivými pohyby lisovacího mechanismu bez rázů, a tím zvyšují jeho životnost.

Nelze najít produkty odpovídající výběru.