Rotační stlačování

Rotační stlačování

MUT Roto - rotační stlačování

Princip rotujícího sběrového zásobníku je ideální pro svoz bioodpadu, kde dochází k homogenizaci složek – tuhé jsou míchány s tekutými, a díky neustálému promíchávání se odpad provzdušňuje, což snižuje tvorbu zápachu.

Nástavba je perfektně těsná, labyrintové těsnění bubnu a masivní těsnění sběrné vany pod bubnem zajistí, že nedojde k úniku kapalin, pachu a popele pod nástavbu. Nástavba M-U-T Rotopress je při stejném objemu o cca 800 kg lehčí než nástavby s lineárním stlačováním, což zvyšuje možnost vytížení vozidla a odvoz většího množství odpadu. Rotopress disponuje minimem pohyblivých částí (pouze rotační buben), z čehož plynou menší požadavky na údržbu a opravy. Nástavby jsou už v základu dodávány v provedení styling, se 4mi integrovanými majáky v rozích a se skupinovými svítilnami – vše s krytím proti poškození, s automatickým centrálním mazáním, se spouštěním chodu nástavby pomocí vyklápěče a dalšími detaily, jež zvyšují užitnou hodnotu nástavby při provozu a údržbě.

Nástavba Rotopress může být dodána s mycím zařízením odpadových nádob (ABRA), kde v jednom cyklu dojde jak k výsypu odpadu, tak i umytí sběrové nádoby.

Nástavby jsou dostupné ve velikostech od 6 do 24 cbm.

 Přednosti nástaveb M-U-T Roto

-          Perfektní utěsnění nástavby pro svoz bioodpadu (nulový únik tekuté složky bioodpadu při svozu)

-          Krátký převis nástavby za zadní nápravou

-          Možnost svozu popela až do 100% objemu zásobníku

-          ALU krycí plechy nástavby

-          Centrální mazání kompletní nástavby v základní výbavě

-          Nerezová vana nástavby

-          Vysoká spolehlivost a dlouhá životnost

-          Možnost regulace otáček rotačního bubnu – dle druhu sváženého odpadu

 Více než 80 ks nástaveb M-U-T Roto v České republice!