Komunální technika holding na veletrhu IFAT Munich 2024

Minulý týden se odehrála jedna z nejvýznamnějších událostí v oboru komunální techniky – světový veletrh IFAT Munich 2024. IFAT je prestižní událostí, která přináší nejnovější trendy a inovace v oblasti odpadového hospodářství, recyklace a ochrany životního prostředí.

Naši hlavní dodavatelé, jako jsou TANA, ESE, nebo Formato Verde na IFAT Munich 2024 prezentovali svoje nejnovější produkty a technologie. TANA představila své inovativní řešení v oblasti recyklace a zpracování odpadů, zatímco ESE se zaměřuje na moderní systémy kontejnerů a technologie sběru odpadu. Formato Verde zase přináší své ekologicky šetrné produkty pro údržbu zeleně a čistotu ve městech. Bylo skvělé vidět, jak naši dodavatelé přinášejí nové myšlenky a produkty, které mohou pozitivně ovlivnit životní prostředí.

Náš tým byl na veletrhu přítomen celý týden. Nejenže jsme se inspirovali a sledovali novinky v oboru, ale také jsme byli k dispozici pro prezentaci produktů a technologií našim klientům. Je pro nás potěšením být součástí tohoto globálního setkání odborníků a průkopníků v oblasti komunální techniky. Jsme nadšeni, že jsme se mohli setkat s našimi kolegy a dodavateli, a že jsme byli svědky takového množství inovací a pokroku v našem odvětví.

IFAT Munich 2024 je pro nás v Komunální technika holding nejen příležitostí k prezentaci našich nejlepších dodavatelů a produktů, ale také šancí zapojit se do dialogu o budoucnosti komunální techniky. Jsme hrdí, že se můžeme účastnit takových akcí a přispívat k pozitivním změnám ve světě.