Kontakt

Jsme připraveni vám zodpovědět dotazy, pomoci s výběrem zboží nebo s technickou podporou. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, e-mailem, nebo pomocí formuláře.

Zavolejte nám!
+420 326 907 888 

Napište nám!
prodej@ktech.cz 

Sklad Zápy - prodej a výdej zboží
Provozní doba po-pá 7-15 h 

Sídlo firmy

Komunální technika, s.r.o.
Boleslavská 1544
250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

IČ: 26684055, DIČ: CZ26684055      
Registrace: OR vedený u Městského soudu Praha, oddíl C, vložka 87133

Jsme na sociálních sítích

Jaroslav Řehoř
Majitel společnosti
T: +420 326 907 888
E: rehor@ktech.cz

Josef Matějovský
Obchodní zástupce
T: +420 775 590 196
E: matejovsky@ktech.cz

Jan Reichert
Technický koordinátor
T: +420 724 346 095
E: reichert@ktech.cz

Petra Vostruhová
Asistentka obchodního odd.
T: +420 601 341 011
E: vostruhova@ktech.cz

Ing. Josef Pospíšil
Prokurista, generální ředitel
T: +420 326 907 888
E: pospisil@ktech.cz

Bc. Marek Moravský, DiS.
Obchodní zástupce
T: +420 734 269 913
E: moravsky@ktech.cz

Jana Hudiová
Obchodní asistentka
T: +420 723 223 200
E: hudiova@ktech.cz

Lucie Řehořová
Účetní
T: +420 728 236 809
E: rehorova@ktech.cz

Martin Kovařík
Obchodní ředitel
T: +420 775 590 194
E: kovarik@ktech.cz

Martin Zrubek
Obchodní zástupce
T: +420 731 202 676
E: zrubek@ktech.cz

Eva Honsová
Obchodní asistentka
T: +420 728 335 620
E: honsova@ktech.cz


Sklad Zápy

Komunální technika, s.r.o.
Areál zemědělského družstva
Zápy 253
250 01 Zápy 

Prodej a výdej zboží
Provozní doba PO-PÁ 7-15 h

Martin Halbich
Vedoucí skladu
T: +420 775 590 191
E: halbich@ktech.cz

Marcel Weinrauch
Skladník
T: +420 605 445 936
E: weinrauch@ktech.cz

Tomáš Urbánek
Skladník, řidič
T: +420 775 590 203

Jan Prokop
Skladník
T: +420 775 590 198
E: prokop@ktech.cz


Napište nám