Kompaktory a drtiče TANA

Finská společnost TANA je jedním z předních světových výrobců strojů a zařízení pro mechanické zpracování pevného odpadu.

Kompaktory TANA

TANA se zabývá vývojem a výzkumem kompaktorů již více než 40 let. Kompaktory TANA mají díky své jedinečné konstrukci a léty nabitým zkušenostem velmi dobré postavení na trhu a nechávají za sebou i věhlasnou konkurenci. Garance o 10 % vyššího hutnění oproti čtyřkolovým kompaktorům stejné kategorie dělá z kompaktorů TANA nejproduktivnější stroj na trhu.

Disponuje rigidním rámem. Hutnící zuby mají optimalizovanou velikost, jejich tvar, počet a rozložení podporuje nejkvalitnější hutnění. Tana ProTrack minimalizuje prostoje, zefektivňuje servis a v neposlední řadě podává podklady pro nákladovou politiku. Kompaktor je díky svým vlastnostem schopen prodloužit životnost skládky, resp. kazety, zlepšit průjezdnost svozových vozů, omezit zápach skládky i úlety odpadu ze skládky a v neposlední řadě také minimalizuje riziko zahoření skládky.

Kontakt

Bc. Marek Moravský, DiS. 
T: +420 734 269 913
E: moravsky@ktech.cz


Drtiče TANA

Jedná se o naprosto unikátní a všestranný stroj, který je vhodný prakticky pro všechny druhy komunálního odpadu, ale i pro drcení průmyslových odpadů, plastů, plastových folií, koberců, velkoobjemového materiálu, atd.

Elektro-hydraulický pohon nebo diesel-hydraulický pohon, samochodná pásová verze nebo kolový podvozek se standardní točnou. Jednoduchá výměna síta i statorových zubů znamená velkou flexibilitu pro změny výstupní fragmentace drceného materiálu (výměna zabere cca 15 minut). Šíře rozsahu nasazení drtiče TANA je velmi lukrativní, fragmentace od 50 mm do 500 mm.

Pronájem drtiče TANA

Společnost Komunální technika, s.r.o. disponuje drtičem TANA, který si můžete dlouhodobě či krátkodobě pronajmout. Bližší informace o možnosti pronájmu vám rád sdělí Bc. Marek Moravský.

Kontakt

Bc. Marek Moravský, DiS. 
T: +420 734 269 913
E: moravsky@ktech.cz

Mohlo by vás zajímat...

Pronájem komunální techniky

Výhodný krátkodobý/dlouhodobý pronájem komunální techniky.

Nástavby

Nástavby pro sběr a svoz odpadů v provedení s lineárním a rotačním stlačováním.

Kontejnery a popelnice

Mnoho provedení a variant kontejnerů a popelnic. Rovněž dodáváme podzemní kontejnery.