Polopodzemní
kontejnery Traflux

Účinnost polopodzemních kontejnerů spočívá nejen v tom, jak snadno se tyto kontejnery vyprázdní, ale také v malém prostoru potřebného k jejich umístění do země.

Proč polopodzemní kontejnery?

Kvalitní a odolné materiály

Všechny materiály jsou vybírány na základě kvality a trvanlivosti, přičemž je zajištěna maximální stabilita vůči UV záření a jsou vhodné i pro mořské klima. Kontejnery jsou zcela bezešvé, takže nehrozí žádné netěsnosti ani praskliny. Na nádobu, víko a vnitřní víko používáme silné a velmi robustní plasty. Vnitřní víko je dvoustěnné a dodává se s pevným závěsem z nerezové oceli.

Design a ergonomie

Ve srovnání s jinými výrobci jsme věnovali největší pozornost detailům, profilu a vzhledu našich polopodzemních kontejnerů. Hlavním unikátním designovým prvkem našeho polopodzemního kontejneru je integrace vnitřního víka s vnějším víkem. Vytváří čistý a nerušený profil kontejneru. Také integrací všech prvků (zamykání, pant, rámování) není ovlivněn vzhled a dojem z kontejnerů.

Životní prostředí

Všechny materiály jsou 100% opakovaně použitelné a jsou téměř „čisté“, bez přísad, bez zvláštního ošetření. Díky tomu je lze snadno rozebrat a recyklovat. S naší výrobou v Belgii udržujeme krátké logistické linie. Výrobní závod je také zcela soběstačný na elektřinu díky solárním panelům o výkonu 640 kW/h.

Velká kapacita

Polopodzemní kontejner má objem až 5 m3 . Jedná se o velký objem, pokud jej porovnáte s mnoha jinými řešeními pro nakládání s odpady. Protože celý tento objem lze vyprázdnit současně s většinou ostatních řešení, znamená to, že ušetříte spoustu cest za sběrem odpadu. Výhodou polopodzemního řešení je, že nezabere více podlahové plochy než běžný kontejner.

Bezpečnost

Kontejner splňuje všechny bezpečnostní předpisy, které se na ně vztahují. Když je polopodzemní kontejner vyprázdněn, v zemi není žádný velký otevřený otvor, protože nad zemí je stále 1/3 kontejneru. To znamená, že kolem otvoru je „plot“ vysoký alespoň 800 mm. Všechny části kontejneru, kam musí konečný uživatel umístit ruce, nemají žádné ostré hrany a žádné kovové části. Neexistuje žádná váha a ostré kovové části, které by poranily prsty.

Bezzápachové

Teplota pod zemí je velmi stabilní a ve většině států mnohem nižší než teplota nad zemí. To snižuje tvorbu procesů, díky nimž odpad začíná páchnout. Tento jev drasticky snižuje zápach z polopodzemí.

PRO VŠECHNY FRAKCE

Polopodzemní kontejnery ZBin jsou k dispozici v kapacitách od 100 do 5000 l. Pro likvidaci odpadu jsou k dispozici pružné či polotvrdé tašky nebo tvrdé vložky. Všechna řešení jsou přizpůsobena shromážděné frakci, která se recykluje a skladuje.

MAXI

Řešení ZBin Maxi jsou nejpoužívanější z polopodzemních kontejnerů. Nabízejí plnou výhodu velkého objemu na omezeném místě. Pro nejvyšší účinnost ve sběrné části je to typ, který si přejete. Hloubka instalace je asi 1,5 metru.

COMPACT

Řešení ZBin Compact byl vytvořen tak, aby měl výhodu většího objemu v kombinaci s max. instalací do hloubky 50 cm. Na některých místech je příliš obtížné nebo omezené jít hlouběji do země. Toto je ideální cesta.

FLEX

Pokud potřebujete být, co se týče skladování odpadu, flexibilní, pak je ideální řešení ZBin Flex. Nabízí vysoký objem s možnostmi rychlého vyprazdňování bez nutnosti trvalé instalace kontejnerů. Toto řešení je ideální pro malé a velké akce a festivaly.

Kontakt

Josef Matějovský
T: +420 775 590 196
E: matejovsky@ktech.cz


Kontejnery R-Bin

SOLO 5000 L

Kontejner RBin Maxi Solo 5000L je náš největší objem. S naším kontejnerem Solo je jedna frakce instalována pod krytem, který se zvedá jako jeden celek.

SOLO DUO 3000 L

Vzhledem k velké kapacitě v naší betonové jímce Rbin, jsme schopni nabídnout 2x objem 3000L. V našem řešení Duo 3000L můžete kombinovat dvě různé frakce.

SOLO 3000L DUO 1500L

Pokud chcete kombinovat menší a větší objem kapacity, můžete jít na naše Solo 3000L Duo 1500 L, kde můžete kombinovat 3 různé frakce a zvolit jejich objem.

QUARTET 1500L

Chcete nejoptimálnější multifunkční kontejner? Zvolte náš Quartet 1500L, kde můžete kombinovat 4 různé frakce v jednom RBinu.

Kontakt

Josef Matějovský
T: +420 775 590 196
E: matejovsky@ktech.cz


Mohlo by vás zajímat...

Servis a náhradní díly

K našim produktům nabízíme komplexní servis a originální náhradní díly.

Pronájem komunální techniky

Výhodný krátkodobý či dlouhodobý pronájem komunální techniky.

Městský mobiliář

Městům a obcím nabízíme prvky městského mobiliáře - lavičky, stojany na kola, zábrany aj.

Ozvěte se nám

Máte dotaz k uvedeným produktům? Neváhejte nás kontaktovat!