Kontejnery Clip Bin se spodním výsypem

Kontejnery se spodním výsypem od španělské společnosti FORMATO VERDE s užitným objemem 3 m³ jsou vhodné především tam, kde je komplikované instalovat podzemní či polopodzemní kontejnery.

Proč kontejnery FORMATO VERDE?

Bezpečnost

Kontejner Clip Bin je navržen tak, aby jeho celková výška nepřesáhla 150 cm. Tento paramatr je velmi důležitý pro umístění kontejneru v ulicích měst a zvláště když se nachází v blízkosti přechodů pro chodce. Kontejner splňuje všechny bezpečnostní předpisy, které se na ně vztahují. Všechny části kontejneru, kam musí konečný uživatel umístit ruce, nemají žádné ostré hrany a žádné kovové části.

Kvalitní a odolné materiály

Všechny materiály jsou vybírány na základě kvality a trvanlivosti, přičemž je zajištěna maximální stabilita vůči UV záření a jsou vhodné i pro mořské klima. Kontejnery jsou zcela bezešvé, takže nehrozí žádné netěsnosti ani praskliny. Na nádobu, víko a vnitřní víko používáme silné a velmi robustní plasty. Vnitřní víko je dvoustěnné a dodává se s pevným závěsem z nerezové oceli.

Design

Velmi nám záleží na designu kontejnerů a toto model Clip Bin splňuje. Ve srovnání s jinými výrobci jsme věnovali největší pozornost detailům, profilu a vzhledu.

Životní prostředí

Všechny materiály jsou 100% opakovaně použitelné a jsou téměř „čisté“, bez přísad, bez zvláštního ošetření. Díky tomu je lze snadno rozebrat a recyklovat.

Mohlo by vás zajímat...

Servis a náhradní díly

K našim produktům nabízíme komplexní servis a originální náhradní díly.

Pronájem komunální techniky

Výhodný krátkodobý či dlouhodobý pronájem komunální techniky.

Městský mobiliář

Městům a obcím nabízíme prvky městského mobiliáře - lavičky, stojany na kola, zábrany aj.

Ozvěte se nám

Máte dotaz k uvedeným produktům? Neváhejte nás kontaktovat!